Gizlilik Politikası

www.n3etkinlik.com’un (bundan böyle “N3 Etkinlik” olarak anılacaktır.) kişisel bilgilerinizi toplarken ve kullanırken izlediği prensipler aşağıda sıralanmıştır:

Hizmetin Alınabilmesine Bağlı Kişisel Bilgilerin Verilmesi / Değiştirilmesi

N3 Etkinlik kullanıcıları, hizmeti alabilmek için bazı kişisel bilgilerini N3 Etkinlik ile paylaşmaktadırlar. Elde edilen tüm bu bilgiler, sadece N3 Etkinlik veri tabanında bulunmaktadır. Kişiler N3 Etkinlik’teki dolaşımları sırasında kişisel bilgilerini değiştirme şansına sahiptirler. N3 Etkinlik kullanıcıları vermiş oldukları bilgileri web sitesi üzerinden düzeltme ve değiştirmeyi gerçekleştirebilirler. Bu bilgiler sadece kullanıcı tarafından değiştirilebilmektedir. Paylaşılmış olan bilgilerin geçerliliği, değiştirilen yeni bilgiler hem N3 Etkinlik hem de N3 Etkinlik’in diğer online hizmetleri için geçerlidir.

Kullanıcı Bilgilerinin Toplanması

N3 Etkinlik, kullanıcılarının sitedeki dolaşımları sırasında ziyaret edilen bölümler, tıklanan alanlar gibi özellikleri otomatik olarak toplamaktadır. Bu veriler, sadece bölümlerin, farklı alanların izlenme, takip edilme oranlarının tespiti için kullanılmaktadır. Sayfaların nereden geçerek ya da ne şekilde ziyaret edildiğini belirleyen "cookie" adlı teknolojinin kullanıldığı durumlarda aynı şekilde sitenin farklı alanlarının izlenme, tıklanma oranlarının belirlenmesinde istatistiki veri olarak toplanmakta olup; kişiye özel yapılan bir uygulama değildir. Bu teknoloji ile amaçlanan, kullanıcıların daha sıklıkla ziyaret ettikleri bölümlere ait içeriği, siteye ilk ziyaretinden itibaren kullanıcı için daha kolay ulaşılır kılmaktır.

Bilgilerinizin Paylaşımı

N3 Etkinlik kullanıcısı olmanız durumunda, sitedeki ziyaretlerinizin istatistiki takibi dışında abonelik sırasında paylaşmış olduğunuz bazı kişisel bilgiler (yaş, cinsiyet, e-posta gibi) ile e-posta gibi kişiye özel alanlarınız da N3 Etkinlik tarafından paylaşılmamaktadırN3 Etkinlik, kişisel bilgilerinizi tamamen gizli tutacaktır ve hiç bir ticari amaçla 3. kişi veya kuruluşlarla paylaşmayacaktır. Tüm bu kişisel bilgiler, sitedeki tercihler ve N3 Etkinlik Kullanıcısı olmak suretiyle elde edilen e-posta vb. haklar tamamen N3 Etkinlik veri tabanında gizli olarak tutulmaktadır. N3 Etkinlik, kullanıcılara ait bilgileri ancak aşağıda belirtilen haller gerektirdiği takdirde açıklamak hakkına sahiptir:

* Kullanıcının, şahsi bilgilerinin paylaşılması konusunda izni var ise,

* N3 Etkinlik’in kendi bünyesinde kullanılmak üzere kullanıcı profillerinin belirlenmesi amacıyla,

* Kullanıcının, N3 Etkinlik’ten talep ettiği ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi, temin edilmesi veya size sunulan servis ve araçlarla ilgili problemlerin giderilmesi amacıyla,

* Kullanıcıya ürün ve servisler sunarken, birlikle çalıştığı (takip ettiği, bilet aldığı) firmalara, bu ürün ve servislerin sağlanmasında kullanılmak üzere,

* Yasal soruşturmalar esnasında, mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde.

Bu veriler zaman zaman kullanıcının ilgisini çekebileceğini düşündüğümüz konular, içerikler, farklı hizmet ve çalışmalardan kullanıcıyı haberdar etmek amacıyla kullanılmaktadır. Ama bu kullanım gerek N3 Etkinlik portalındaki online aktivite, gerekse N3 Etkinlik’e bağlı e-posta, anında mesajlaşma gibi diğer online faaliyetler olsun sadece N3 Etkinlik tarafından kullanılmakta, saklanmakta ve yine N3 Etkinlik aracılığıyla size ulaştırılmaktadır.

N3 Etkinlik şahsi bilgilerinizin yukarıdaki şartlar çerçevesinde kullanılması sonucu meydana gelebilecek zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez. Servislerimizden yararlananlar bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. N3 Etkinlik, yukarıda yer alan açıklamaları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

 

N3 Etkinlik Proje Ekibi