N3etkinlik.com, İstanbul Teknik Üniversitesi mezunları ve öğrencileri tarafından, bir yıldan fazla süren araştırma ve tasarım süreçlerinden sonra faaliyetlerine başlamıştır. Mesleğiniz ve ilgi alanınız ile ilgili her türlü etkinliği takip edebileceğiniz ve kendi etkinliklerinizi duyurabileceğiniz bir platformdur.

Kuruluş amacı, ulusal ve uluslararası etkinlikleri sistematik olarak kullanıcılara sunması ve kullanıcılara ilgi duydukları her kategorideki etkinliği takip edebilme imkanı sunmaktır. Konusunda tecrübeli ve sosyal yönü kuvvetli kişiler ile enerjik ve yeniliğe açık gençleri bir araya getirerek, kalite odaklı, kullanıcı dostu ve güvene dayalı bir platformun sürekliliğini sağlamak ana hedef olacaktır. N3etkinlik.com, kullanıcı arayüzü basit, etkinliklere kolay ulaşılan ve kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap verebilen benzersiz bir iletişim platformudur.

Sizler de bu platforma dahil olarak, hem ilgi alanınızdaki etkinlikleri takip edebilir hem de kendi etkinliklerinizin duyurusunu yaparak binlerce kişiye kolay yoldan ulaşabilirsiniz.

 

N3 Etkinlik Proje Ekibi